Efeslim Kart Başvuru ve Bilgi

Efeslim Kart Bilgi ve Başvuru

Efes Selçuk’ta ikamet eden çevreye duyarlı 18 yaş üstü her vatandışımızın sahip olabileceği bu kart; hem geri dönüşüm atıkları biriktirip karşılığında puan kazanacağı hem de Efes Selçuk Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın belirli bir limit dahilinde ihtiyacı olan temel gıda ve tüketim malzemeleri Efeslim Kart anlaşmalı esnaflarımızdan kolayca yapabilecekleri kart sistemidir.

Efes Selçuk’un sosyal yaşam kartı
Efeslim Kart.

Efeslim Kart Tanıtım Filmi

Efeslim Kart Başvurusu

Efeslim Kart Almak isteyen Efes Selçuk’ta ikamet eden vatandaşlar, Efes Selçuk Belediye Hizmet Binası Girişi’nde bulunan Efeslim Kart Başvuru Bürosu’na başvuru yapabilir. (Her aileden 1 kişi başvurabilir)

DAR GELİRLİYE KATKI
Efeslim Kart’ı ihtiyacım olan ürünleri satın alırken kullanıyorum.Kendi seçimlerimle israfın da önüne geçiyorum
ESNAFA CAN SUYU
İhtiyaç sahipleri günlük gereksinimlerini karşılarken sadece yerel esnafımızdan alış veriş yapabilecek.Kazanan Esnafımız olacak.
EĞİTİME DESTEK
Efeslim kart ile eğitime estek oluyorum. Biriken puanlarımla ihtiyaç sahibi çocukların eğitimine katkı sunmanın mutluluğunu yaşıyorum
ÇEVRE DOSTU
Efeslim kart ile eğitime estek oluyorum. Biriken puanlarımla ihtiyaç sahibi çocukların eğitimine katkı sunmanın mutluluğunu yaşıyorum
Efes Selçuk Ambalaj Atığı Toplama Rotası
Efeslim Kart Ambalaj Atık Toplama Rotası

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Efeslim Kart

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir